Since 2017

TEDARİKÇİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye ve Dünyanın her yerine ürünlerinizi satmak istemez misiniz ?

Madepazar Ailesiyle Sende Kazan

Yüzlerce Bayi Onlarca Pazar Yeri

Pazar yerlerine ürün yüklemekle uğraşmayacaksın. Bayilerimiz ürünlerini tüm pazar yerlerine yükleyerek satmaya başlayacak. Ürün hakkında gelecek soruları cevaplayacak, müşteriler ile birebir ilgilenecekler. Böylece ürünlerin satılırken senin tek yapman gereken siparişleri çıkarmak olacak. 

Madepazar Tedarikçisi Olmanın Fırsatları

Madepazar'da bulunan yüzlerce bayi ürünlerinizi satsın!

Madepazar, ürünlerinizin XML entegrasyonunu bayilerine sunar. Bayiler ürünlerinizin üzerine ortalama piyasa fiyatlarına göre mevcut pazar yerlerinde satışa çıkarmaktadır. 

Farklı pek çok pazar yerinde mağazası bulunan bayilerimiz ürünlerinizi satması demek; tedarikçilerin online pazar yerlerinde ürünlerini yüklemek ve satmak için uğraşmaması anlamına gelmektedir. Satış ile uğraşmayan tedarikçiler ürünlerin sadece kargoya verilme süreciyle ilgilenmektedir. 

Böylece Madepazar sisteminde ürünlerini satışa çıkaran tedarikçilerin büyük oranda iş yükü azalacak ve satışları artacaktır. 

Aynı zamanda yeni bir iş modeli olan dropshippingin yeni dünya düzeninde giderek artması ile bu iş modelinde istihdamın da artması anlamına gelmektedir. Tedarikçilerin ürünlerini satarak ek veya pasif gelir elde eden pek çok bayi bulunmaktadır. 

HEM SİZ YORULMADAN ÜRÜNLERİNİZ SATILSIN HEM DE İSTİHDAM SAĞLAYIN !

Ürünlerinin Yurt Dışı Satışı İçin Daha Fazla Bilgi AL

Madepazar'ın yurt dışı uzantısı olan Bufflebee adresini ziyaret et. 

Madepazar bayilerinin en çok tercih ettiği pazar yerleri