Şimdi MADEPAZAR İle Dropshipping'e Başlayın

Onlarca tedarikçimiz ve kalabalık ürün yelpazesi ile şimdi ücretsiz üyelik oluşturup stoksuz satışa başlayabilirsiniz

Madepazar Kullanıcılarından 4.9 Puan Aldı!

Madepazar'da Dropshipping Nasıl Çalışır?

Adsız tasarım (4)

ÜCRETSİZ ÜYELİK

Dropshipping üyeliğinizi başlatarak aramıza katılın.

Ücretsiz üyelik oluşturarak hemen XML kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adsız tasarım (3)

SATIŞA BAŞLAYIN

XML hemen yükleyin ve satışa başlayın.

Mağazanızı oluşturduktan sonra aldığınız siparişler ile sizde aramıza katılarak kazanç sağlayın.

Madepazar Dropshipping

ÜYELİĞİNİZİ YÜKSELTİN

Üç farklı üyelik seçeneği ile farklı avantajlar sağlama şansı yakala.

Platinum, Bronze ve Silver üyelikler ile reklam verme, paketleme ve bilgilendirme gibi pek çok konuda kazancınızı arttıracak konularda Madepazar desteği.

MADEPAZAR

Madepazar Farkıyla Lüx Ürünlerini Satmaya Başla!

Stok tutmadan satış yapabileceğiniz ürünleri bulmak, onları online alışveriş sitelerinde satmak için hesap oluşturun ve aramıza katılın. 

Üyelik seçeneklerimiz ile size sunduğumuz fırsatlardan yararlanmak ve kazanmak için Madepazar.

5/5

MADEPAZAR Garantisi

Bizim başarımızın kanıtı müşterilerimizin memnuniyetidir.

Madepazar Kalitesiyle Stoksuz Satış Nasıl Yapılır Öğrenin

 

MADEPAZAR KALİTESİYLE NASIL DROPSHİPPİNG YAPILIR

HEMEN ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN!

ÇOK SATAN ÜRÜNLERİMİZE ÖRNEK OLARAK

Merak Edilen Sorular

Dropshipping yani stoksuz e-ticaret günümüz internet çağında aktif ve pasif gelir kaynağı olmaktadır. Ürünleri tedarik etmeden sadece tedarikçi ve müşteri arasında yer almanızı sağlayan online ticaret sistemi. 

Dropshipping yapabilmek için belirli siteler bulunmaktadır. Bunun yanında kendi sitesini açarak bireyler sitelerin kestiği komisyonu ortadan kaldırmak isteyebilir. Ancak rakip siteler ile rekabet kolay olmamakla birlikte reklam vermek, site açmak gibi çeşitli kalemlere harcamalar yaparak halihazırda bulunan dropshipping sitelerinden öne çıkmak konusunda risk almaları gerekmektedir.

Amazon, ebay, Aliexpress gibi dropshipping ile popülerlik kazanmış sitelerde satıcı olarak girmek günümüzde oldukça zorlaşmıştır. Belli koşulların sağlanması, hataya yer vermemeleri satıcıların bu sitelerde konumlanmalarını zorlaştırırken herhangi bir hatada satıcı konumunuz askıya alınmaktadır. Hatalarınız için cevap aradığınızda karşınızda alanında uzman kişiler bulmak da oldukça güçleşmiştir. Madepazar ailesine katılarak uzman kişilerden öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Herkesin en çok merak ettiği sorulardan biri de dropshipping ile ne kadar kazanılacağıdır. Bu sorunun pek çok farklı cevabı bulunmaktadır. İlgilenilen süreye, çabaya, tedarik ürünlerine, müşteriye ulaşılan platformlara, reklama ve birçok farklı koşula bağlı olarak kazanç durumunda değişiklik gözlenmektedir.

En temel mantığında dropshippingi iyi anlamış, yeterli donanıma sahip bireylerin minimum aylık gelirleri 1000’den başlayarak yaklaşık olarak yoğun çaba ile birkaç ay içerisinde gerekli koşullar sağlandığında 100.000 bin TL’ye kadar ulaştığı görülmektedir.

Sabır, çaba, doğru Pazar yeri ve dropshipping site tercihi ile internet üzerinden toptan ürün almadan paranızı riske atmayarak kargolama, paketleme gibi süreçlere dahil olmayarak para kazanmanın bir adresi de dropshippingden geçmektedir.

Oldukça kalabalık ürün yelpazesine sahip MADEPAZAR bünyesinde dropshipping yaparak pasif gelir elde etmek ya da aktif bir şekilde bu işe zaman ayırarak gelir kaleminizi arttırmak sizin elinizde.  

Her konuda size yardımcı olabilecek uzman kadrosu, danışmanlık eğitimleri ile size dropshipping konusunda oldukça yetkin bir marka olarak hizmet sunabilecek MADEPAZAR ‘da satıcı-tedarikçi-müşteri memnuniyeti baz alınarak hareket edilmektedir.

Telefon ve oyun aksesuarlarından giyime kadar yerli tedarikçilerin kargolarınızı geciktirmeden çıkaracağı, karşılaşabileceğiniz sorunlarda bir telefon uzağınızda yetkili kişilere ulaşma imkanına sahip olduğunuz pek çok fırsata ulaşmanız mümkün.